Z ostatniej chwili

Jak dobrze bawić się na studniówce? część pierwsza

Chyba każdy przyzna, że bal studniówkowy to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, poza tym dla wielu maturzystek będzie to pierwsza tak elegancka impreza. Poniżej znajdziesz krótki poradnik, dotyczący tego, jak nie zawieść swoich oczekiwań i zakończyć tę noc z zapasem pięknych wspomnień na długie lata. Przeczytaj koniecznie!

Zacznijmy od tego, że bardzo często zdarza się, że dziewczynom sen spędza z powiek brak partnera na studniówkę. W związku z tym jeśli nie masz chłopaka, może to okazać się dość problematyczne. Przede wszystkim jednak nie zniechęcaj się – poszukaj kandydata wśród swoich kolegów. Natomiast jeśli tutaj dalej problem nie uległ rozwiązaniu, podpytaj koleżanki: może one znają kogoś kto sprawi, że będziesz się dobrze bawić, ale też nie przyniesie ci wstydu. Pamiętaj, że chyba nikt nie chciałby, aby jego studniówkowy partner upił się do nieprzytomności, lub eksponował swoje złe nastawienie poprzez siedzenie w kącie. Poza tym zapraszając kogoś na studniówkę pamiętaj, że to ty płacisz za zabawę partnera. Dlatego musisz też dbać, by czuł się komfortowo i dobrze się bawił. W związku z tym najlepiej wybrać się na bal z kimś, kogo dobrze znasz i w kogo towarzystwie czujesz się swobodnie.

W przypadku, gdy mimo wszystko nie uda ci się nikogo zaprosić, głowa do góry. Pamiętaj, że odkąd Beyonce nagrała „Single ladies” to żaden wstyd pojawić się na imprezie… samej! Przede wszystkim pomyśl o korzyściach wynikających z takiego układu: koszty studniówki zmaleją (zapłacisz tylko za jedną osobę), a ty nie będziesz musiała martwić się o samopoczucie partnera i spokojnie oddasz się zabawie ze znajomymi z klasy. Dodatkowo nawet brak pary do Poloneza da się rozwiązać – możesz zgłosić się do odtańczenia go z dyrektorem szkoły, lub innym nauczycielem obecnym na studniówce.

Generalnie rzecz ujmując nie da się ukryć, że podstawą dobrego samopoczucia kobiety jest ładny wygląd – to po prostu fakt. Bardzo ważne jest jednak, byś w swojej studniówkowej stylizacji czuła się komfortowo. Dlatego też długa, wąska suknia z pewnością doda ci szyku, jednak znacznie skrępuje twoje ruchy, a ty przecież masz przetańczyć całą noc! Niestety, ale drobne kroczki gejszy niestety nie są najlepszą techniką taneczną. Poza tym niesamowicie ważne (a nawet najważniejsze) są też buty. Zapewne oczy zalśnią ci na widok srebrnych, 15-centymetrowych szpilek, ale: stop! Pod żadnym pozorem nie ubieraj ich na całonocny bal. W szczególności, jeśli nie jesteś wprawiona w chodzeniu na tak wysokich obcasach, ponieważ konsekwencje założenia ich mogą być krwawe i tragiczne – bolące stopy zepsują ci humor na resztę wieczoru i uniemożliwią udział w dalszej zabawie.

Autorzy portalu

logo-footer

Na naszej stronie znajdziesz porady jak dobrze bawić się na studniówce oraz jak zorganizować wesele i chrzciny. Zapraszamy do czytania!

Często czytane

Ubranka do Chrztu Świętego
Zadania rodziców chrzestnych
Wyjątkowe prezenty na chrzest

Świeże newsy branżowe

Chrzciny – w domu czy w restauracji
Chrzest dziecka – obowiązki rodziców
Czy warto organizować wesele?
© Copyright ostbahn. All Rights Reserved.