Z ostatniej chwili

Jak dobrze bawić się na studniówce? Część druga

Przede wszystkim pamiętaj, by na Studniówkę nie ubierać zupełnie nowych butów, ponieważ mogą okazać się niewygodne, a nawet mogą poranić twoje stopy! W związku z tym jeśli nie masz odpowiednich butów na tę okazje, o nowe postaraj się co najmniej miesiąc wcześniej i przynajmniej raz załóż je na jakieś wyjście – przekonasz się czy dasz radę przetańczyć w nich całą noc. Natomiast jeśli koniecznie uparłaś się przy tych wysokich szpilkach, na wszelki wypadek weź ze sobą sprawdzoną parę innych butów – w razie jakichkolwiek problemów wystarczy, że zmienisz obuwie i będziesz mogła bawić się dalej.

Generalnie rzecz ujmując chociaż oficjalnie na Studniówce poza szampanem nie podaje się alkoholu, tajemnicą poliszynela jest, iż maturzyści troszczą się też o ten wspomagacz dobrej zabawy. Rzecz jasna pamiętajmy jednak o tym, że wszystko jest dla ludzi, a wy jesteście pełnoletni, jednak uważaj by nie przesadzać! Przede wszystkim nie zapominaj o tym, że jako damie nie wypada ci upić się do nieprzytomności. Jakby tego było mało to alkohol może ci zaszkodzić, co może skończyć twoją imprezę wcześniej, niż planowałaś, a przecież nie to chcesz wspominać po latach. W przypadku, gdy na Studniówce zamierzasz pić alkohol, zrób przerwę w diecie – przede wszystkim dużo jedz w trakcie imprezy. Przede wszystkim nie odmawiaj żadnego z ciepłych dań podawanych podczas zabawy i pod żadnym pozorem nie pij na pusty żołądek - nie dość, że tym sposobem szybko się upijesz, to twój żołądek może sprawić ci przykrą niespodziankę. Oczywiście to prawda, że odrobina alkoholu pozwala się wyluzować i poprawia humor, ale często też prowadzi do ekscentrycznych zachowań. Dlatego też nie zapominaj, iż na tej imprezie nie jesteś bezkarna – obserwują cię nie tylko rodzice i nauczyciele, ale i wścibskie oko kamery, która zarejestruje wszystko co robisz! W związku z tym, jeśli nie chcesz, by całe rodziny twoich znajomych oglądały twój szalony taniec na stole, postaraj się trzymać swój entuzjazm w ryzach.

Pamiętaj także o tym, że jeśli weźmiesz sobie wszystkie te rady do serca, z pewnością twoja zabawa na Studniówce zostawi po sobie mnóstwo miłych wspomnień na całe życie. Przede wszystkim jednak gwarantem sukcesu nie jest przystojny partner, czy ładna sukienka, ale głównie odpowiednie nastawienie. Dlatego jeśli z góry zakładasz, że nie będziesz dobrze czuła na tego typu imprezie możesz sprawić, iż faktycznie tak się stanie. Wobec tego postaraj się więc podejść do Studniówki pozytywnie i pomyśl jak szampańsko będziesz się bawić w gronie twoich znajomych z klasy, z którymi niedługo rozstaniesz się – być może – już na całe życie.

Autorzy portalu

logo-footer

Na naszej stronie znajdziesz porady jak dobrze bawić się na studniówce oraz jak zorganizować wesele i chrzciny. Zapraszamy do czytania!

Często czytane

Ubranka do Chrztu Świętego
Zadania rodziców chrzestnych
Wyjątkowe prezenty na chrzest

Świeże newsy branżowe

Chrzciny – w domu czy w restauracji
Chrzest dziecka – obowiązki rodziców
Czy warto organizować wesele?
© Copyright ostbahn. All Rights Reserved.